Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

SD Hukuk ve Danışmanlık Bürosu  Av. Davut TERLEMEZ ve Av. Sabire ALTUN TERLEMEZ tarafından 2016 yılında  kurulmuştur. SD Hukuk ve Danışmanlık Bürosu  kurulduğu günden bu yana müvekkillerin hukuki sorunlarının çözümünde mutlaka ortak bir yolun var olduğu kanaati ve ilkesi ile hareket etmiş, tecrübesi ve deneyimi ile başarıya endeksli, sonuç odaklı strateji ve uygulamaları ile müvekkillerinin hukuki sorunlarını çözüme ulaştırmak hukuk büromuzun temel prensibidir.

SD Hukuk ve Danışmanlık Bürosu,8 yılı aşkın hukuk tecrübesi ile çalışmalarını Şirketler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Uluslararası Ticaret Hukuku, Yabancılar Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku, Boşanma Hukuku, Ceza Hukuku, Miras Hukuku, Kira Hukuku, Bankacılık Hukuku, Sigorta Hukuku, Borçlar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ile şirket birleşmeleri dava ve tahkim konularında ağırlıklı olarak çalışmaktadırlar. Ayrıca Yabancılar Hukuku, Göçmenlik alanlarında yabancı yatırımcıların Türkiye’de ikamet ve vatandaşlık başvuru prosedürleri konusunda, yabancıların yatırım sermayesini sürdürmelerine ve getirilerini artırmalarına yardımcı olan yatırım stratejileri konusunda da dava ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Kurucularımız 8 yılı aşkın tecrübeleri ile SD Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nu gün geçtikçe geliştirmekte ve özenli çalışmalarını müvekkilleri yararına sürdürmeye devam etmektedir.

Hukuk Danışmanlığı ve dava takibi konusunda uzun yıllara dayanan tecrübe ve deneyimimiz ile SD Hukuk ve Danışmanlık Bürosu; yazmış oldukları makaleler ile müvekkillerine yol göstermekte ve bu araştırma ve tecrübeye dayalı bilgi birikimlerini, hukuk danışmanlığı mevcut davaları yürütme aşamalarında kullanmaktadır.

SD Hukuk ve Danışmanlık Bürosu; çalışma konularında görev üstlendiği yüzlerce dava ve hukuki hizmetten elde ettiği deneyimle etkin ve sonuç odaklı bir anlayış içinde hizmet vermektedir. Günümüzde müvekkillerine daha hızlı ve geniş kapsamda hizmet verebilmek adına teknolojinin tüm olanaklarından yararlanmakta, bunun yanı sıra partner ofisleri aracılığı ile gerek yurt içinde gerekse de yurtdışında faaliyet göstermektedir.