Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Müşteri Görüşleri

Müşteri Görüşleri

Chirstina Arande

I had stomach surgery in Turkey. I almost died. I thought the doctors were absolutely wrong. I met Mrs.Sabire and asked for help. They were very kind. They helped me. they fight for me

SUSAN SABEK

Manager

They were very helpful in the fraud crime committed against me. I was a victim and very upset. The criminals received their punishment. I am very lucky to know you.

Tania Smith

I first contected this lawyer team when I needed assintance with my mom's home purchasing process. Mr. Davut and Mrs Sabire ensured that the contract was correckt and asked all the questions we didn't know to ask (ESPECİALLY REGARDDİNG CİTİZENSHİP). Whwn I couldn't be with my mom during the money transfer and title deed transfer phase, they helped and guided her the entire time.

Recently , I turned to them for assistance with obtaining my citizenship. Mrs. Sabire went out of her way to try and make the process work for me. ,she rewiewed all my documents, gave me sound legal advicw and ensured I understod all the details of the process.

I have done a lot of research on prices for this type of work and as a foreigner, I was very grateful for their reasonableness in cost.

I highly recommend there service. They were knowledgeable, personable, and truly cared about my stiuation. I will continue using this amazing team if I need legal assistance in the future.

Aysun SEVİNÇ

İşinde cok profesyonel bir ekip Sabire hanim ve Davut Bey aklımıza takılan tüm soruları anında cevaplıyorlar. Çok ilgililer islerinde çok iyiler teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hatice Kaşlı

Biz davamızda kendisinden çok memnun kaldık. O her şeyden önce iyi bir avukat ve anne. Kadın ve çocuk konusunda çok duyarlı bir insan sanki bilmiyorum ama kadın olduğu için daha şeffaf bir şekilde kendinizi anlatabiliyorsunuz. Vekilliğimizi üstlendiği ve bize elinden geldiğince yardımcı olduğu için sonsuz teşekkürler

Zahide Karakaş

Davut Bey'in ilgisine ve alakasına çok teşekkür ederim. Her zaman sorularımıza cevap aldık ve her zaman yardımcımız oldu. ????. Başarılarının devamını dilerim ????

Gökhan Karakoç

İşin uzmanlığı ve en iyi deneyimlere sahip olan SD Hukuk Bürosu işini gerçekten layıkıyla , hakkıyla yapıyor. Emeklerine Temiz Kalplerine sağlık.

Hilal Sarıtaş

Mesleğinin hakkını vermek demek bu olsa gerek , derin bir bilgiye sahip olması ve insanın aklında soru bırakmayacak şekilde bunu bana yansıtmasına hayran kaldım. Sadece bir avukat olarak değil sanki bir dost aileden biri gibi konuştuk çok teşekkürler ülkemize sizin gibi işini iyi yapan insanlar gerek başarılarınızın devamını dilerim.

Burcu Çetin

Son derece ilgili ve özenli, tüm sorularınıza detaylı açıklık getirip yön göstermeye çalışan bir hukuk danışmanlığı anlayışıyla karşılaştım. Sıcakkanlı yaklaşımları da aklınıza takılan herseyi sormanız için kapı açıyor, kendilerine tesekkür ederim.

Tamay Doğar

Bilgi İşlem

SD Hukuk Bürosu Genç ve dinamik bir ekibe sahip.
Davud Bey ve Sabire Hanım işine oldukça bağlı ve tecrübeli avukatlar.
Antalya Kemer'de yaşanan hukuki sürecimizle ilgilenirken işlerini tam anlamı ile takip ederek olabilecek en kısa sürede davamızı sonuçlandırdılar. Kendilerine teşekkür ederim.